אשדוד, שדרות ירושליים 18. בנין קי טאואר , קומה 4, משרד 415.
טל: 8662188 08 , פקס: 8677906 08

קריירה בביטוח

באפשרותך להשתלב בסוכנות הביטוח המעניינת והצומחת ביותר בישראל בשנים האחרונות ולקחת חלק בעיצוב פני ביטוח הפרט בישראל בשנים הבאות.

למתאימים נבטיח עבודה קשה ומתגמלת , סיפוק שמקורו בהנאה שביצירה , ושותפות בהצלחה !

קורות חיים ניתן לשלוח בפקס 08-8677906 או במייל info@dorot-ins.co.il
 

קריירה בביטוח

ביטוח הוא תחום מקצועי מכובד ונפוץ, אשר הביקוש אליו רב. כמעט כל אדם כיום מבטח את עצמו, את חייו, רכושו, עבודתו ומשפחתו. תחום זה מצוי בהתפתחות בארץ והתחרות בו הולכת וגוברת.

רוצה ללמוד ביטוח? ניתן ליצור קשר עם מנהל משאבי אנוש בסוכנותנו במייל:
info@dorot-ins.co.il
ואנחנו נרשום אותך ללימודי ביטוח במכללה אשר בסופו של הלימודים אנו מתחייבים להחזיר 100% של שכר לימוד ( קרוב ל – 18000 ₪ !!! ) ***

*** מותנה בקבלת רשיון משווק מטעם משרד האוצר וחתימה על הסכם עבודה ל- 3 שנים לפחות.

מידע נוסף על לימודי ניתן לקבל באתר של מכללה: http://www.insurance.org.il/hamachon.asp?a=1

ביטוח, למעשה, הוא חוזה בין מבטח למבוטח, אשר קובע הסדר לפיו, המבטח ישלם למבוטח סכום כסף בהתקיימם של מקרים / תנאים / נסיבות שטרם התרחשו סכום מסויים התלוי בהתרחשות ובנזקים שבשגרה, ואילו המבוטח משלם למבטח דמי ביטוח (פרמיה) מידי חודש או מידי שנה, ללא כל קשר להתרחשות אירוע הביטוח ולפיצויו בגין נזקים עתידיים אשר ספק אם ייגרמו לו. מטרת הסכם הביטוח היא לספק הגנה מפני סיכונים כלכליים מתוך שנאת סיכון. בבסיס רעיון הביטוח מונח עיקרון חברתי - כלכלי, לפיו ציבור משלמי הפרמיות יתרמו לבניית מאגר כלכלי גדול, באמצעותו, יפוצה, בעת הצורך, הפרט הבודד. הסדר זה לא רק מטפל בפרט המצוי בבעיה, אלא אף מונע מהחברה נזקים שניוניים עקב פגיעתו של הפרט, אשר אילולא ההסדרים הביטוחים המביטיחים לו פיצוי / שיפוי / שיקום ייפול לנטל על החברה ונזקיו הכלכליים יתגלגלו על כל הפרטים בחברה ויפגעו באושרם וברווחתם.

רוב בני האדם שונאים סיכון וממהרים לבטח עצמם מפני נזק עתידי, לרוב, גם מבלי להתחשב בסיכויי התרחשותו ובהפסד שייגרם להם בגין התרחשויות מסויימות. אי לכך, שוק הביטוח בארץ ובעולם משגשג, כך שרוב תחומי החיים מבוטחים. ישנם ענפי ביטוח רבים, אשר נקבעים על ידי שר האוצר. כיום, קיימים בארץ ענפי הביטוח הבאים: ביטוח אלמנטרי- ביטוח כללי, לא כולל ביטוח חיים וביטוח ימי, כן כולל ביטוח רכוש (למשל, ביטוח דירה מפני פריצה או שריפות, ביטוח נזקים, ביטוח מפני אובדן רווחים, ביטוח אשראי ועוד); ביטוח חיים המבטיח תשלום תקבולים למשפחת המבוטח, עקב פטירתו / מחלתו / בהגיעו לגיל מסויים; ביטוח בריאות המבטיח למבוטח סכום כספי / שיפוי / שילוב של השניים, בקרות אירוע רפואי. ההרחבות של הביטוחים הנ'ל כוללים ביטוח נסיעה לחו'ל / ביטוח חפצים מיוחדים וייחודיים / אובדן או הפסד כספי / ביטוח פנסיוני / ביטוח סיכונים עסקיים / ביטוחי אחריות / ביטוח איברים מיוחדים בגוף (כגון ידי נגן או אומן, רגלי ספורטאי, ישבנה של הזמרת ג'ניפר לופז....).

כאמור, תחום הביטוח בארץ נמצא בהתפתחות, כאשר התפתחות זו צברה תאוצה מטאורית בשנים האחרונות, עד כדי כך שענף הביטוח נחשב ענף כלכלי גדול וחשוב במשק הישראלי כשהיקף הפעילות הכספית הכרוכה בו עולה על עשרות מיליארדי שקלים. הפעילות בענף נרחבת. ישנם שירותי ביטוח און ליין, שירותי ביטוח טלפוניים ושירותי ביטוח פרונטליים המעסיקים עשרות סוכנים ומאות עובדים ונותני שירותים, כשעיקר הפעילות מתבצעת על ידי סוכנויות ביטוח ישראליות וכן נציגיות וסוכנויות משנה של חברות ביטוח זרות.

לימודי ביטוח - מטרות ותכנים

הפעילות בענף הביטוח והעיסוק במקצוע אינם פשוטים כפי שהם נראים. סוכני הביטוח נדרשים לתכנן ולנהל סיכונים של אנשים פרטיים, עסקים פרטיים קטנים, עסקים ציבוריים, גופים מסחריים וחברות גדולות, תוך התמחות בסוגים נפוצים של ביטוח (דירה/רכב/חיים) וסוגים נדירים ומורכבים יותר (ביטוח סיכון עסקי/ביטוח אחריות מקצועית וכיו'ב). בשל האמור, העוסקים בביטוח זקוקים ליכולות רבות, מוח חריף, חוש עסקי וידע נרחב. הדרישות הולכות ומתרחבות עם הזמן. ככל שענף הביטוח מחזק ומבסס מעמדו בכלכלה ובפעילות העסקית במשק, כך נדרשת מן העוסקים בו רמת ידע גבוהה יותר, יכולת רבה יותר והתמחות נרחבת, מקיפה ומקצועית .

אפשרויות תעסוקה

מקום עבודה מיידי בסוכנות ביטוח "דורות" , הכולל משרד ,שירותי מזכירה , בונוס נאה סוף שנה !
 

קשר
שם:
דוא"ל:
טל:
הנדון:
:
חדשות